tel. kom. 500-165-236, tel. (22) 599-61-28

O nas

Księga przychodów i rozchodów, prowadzenie kadr i płac

O nas

Biuro rachunkowe KSIĘGOMANIA, z siedzibą w Wołominie, zostało założone z myślą, by być najlepszym i służyć Klientom dając im poczucie bezpieczeństwa i podnosząc komfort ich codziennego życia. Wiemy, że nowe czasy tworzą nowe wyzwania, dlatego stale pogłębiamy swoją wiedzę, aby móc w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Biuro rachunkowe KSIĘGOMANIA proponuje indywidualne podejście do każdego Klienta, bez względu na rodzaj działalności i formę opodatkowania.

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze prowadzona księgowość, to podstawa dla każdej firmy, której zależy na własnym prężnym rozwoju. Jeżeli sprawy związane z księgowością realizowane są szybko i umiejętnie, to cały ciężar prowadzenia tejże księgowości i rozliczeń podatkowych, spoczywający zazwyczaj na właścicielu, spada z jego barków. Dzięki temu możecie Państwo skupić się w stu procentach na prowadzeniu firmy – w końcu księgowość i rachunkowość trafia do profesjonalistów – czyli do nas.

Posiadamy niezbędne doświadczenie, zawsze dobry pomysł oraz wiedzę. Jesteśmy cenieni za wysoką jakość obsługi, w tym terminowość, elastyczność, doskonałą komunikację i bogatą wiedzę merytoryczną, którą zapewniają pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Każdego Klienta traktujemy jak klienta kluczowego. Nasze doświadczenie w obsłudze Klientów z wielu różnych branż sprawiło, że poznaliśmy specyfikę rynku i potrafimy rozwiązać wiele problemów z zakresu księgowości, rachunkowości czy rozliczeń podatkowych, o czym mogą się Państwo przekonać zapoznając się z naszą ofertą związaną z księgowością i rachunkowością.

Wśród innych biur rachunkowych wyróżnia nas specjalizacja w zakresie kompleksowej obsługi Wspólnot Mieszkaniowych i bogata wiedza nie tylko rachunkowa ale również administracyjna i prawna. Mamy wiele sukcesów w tej branży szczególnie w zakresie windykacji zaległości współwłaścicieli lokali wobec Wspólnot.

Firma zgodnie z obowiązującymi przepisami posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.